Ağ Desteği

Bilgisayar ağları her yerde. Bir zamanlar sadece büyük işletmelerin ve hardcore bilgisayar oyuncularının alanı olan şey, gittikçe artan teknoloji meraklıları yaşam tarzımızdaki en yaygın olaylardan biri haline geldi. INFORM BİLGİSAYAR yıllardır planlama ve uygulamadan bilgisayar ağı destek ve bakımına kadar bilgisayar ağ kurulum hizmetinde ön sıralarda yer almaktadır. Bilgisayarlarınızın birbirleriyle bağlantılı olmasını istemenizin, sınırsız sayıda nedeni vardır.

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için buraya tıklayınız.

Biri iş yerinde çalışırken diğeri aile odasında oyun oynayabilmesi için evinizi kablolamanız veya 35. kattaki CEO’nun lobideki resepsiyon görevlisinin masasında bir belge yazdırmasını sağlamak için ağ kurulum desteğine ihtiyacınız olsun, INFORM BİLGİSAYAR’ın ağ kurulum hizmeti çözümdür. En kapsamlı bilgisayar ağı hizmetini sunuyoruz ve her zaman çağrıda bulunan ağ destek teknolojileri ekibimizle, her zaman ihtiyacınız olan bilgisayar ağı desteğine sahip olacaksınız.

ağ kurulum hizmeti
Şirketler, çalışanlarının kolayca iletişim kurma, dosya paylaşma, işbirliği yapma ve çevrimiçi olma becerisine sahip olmalıdır. Şebeke servisi tüm bunları mümkün kılabilir ve şebeke desteği bu şekilde kalmasını sağlar. Ağ servisimiz sadece şirketinizin ihtiyaçlarınız için doğru ağa sahip olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ağın güvenilir, hızlı ve kullanımı kolay olduğundan emin olur. Tek kelimeyle: Kusursuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, ağ kurulum servisimiz benzersiz ağ desteğimizi size 7/24 gönderebiliriz.

Firewall çözümleri yazımız ilginizi çekebilir. Gitmek için buraya tıklayınız.